Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Schaller' - Rakousko (Tyrolsko), See. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Schaller, See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6553_290_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:13
Mapa stránek ...