Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pircher' - Rakousko (Tyrolsko), See. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2, v přízemí. Vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. 2x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pircher, See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6553_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2, v přízemí. Vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. 2x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Pěkný výhled na hory a do údolí. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:27
Mapa stránek ...