Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Alpenrose' - Rakousko (Tyrolsko), See. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 80 m2 v 2. patře. Moderní a útulné zařízení: vstup. 3x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s TV-satelit (plochá obrazovka). 2x sprcha/WC. Velký balkon. Výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Alpenrose, See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6553_175_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 80 m2 v 2. patře. Moderní a útulné zařízení: vstup. 3x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s TV-satelit (plochá obrazovka). 2x sprcha/WC. Velký balkon. Výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 16:36
Mapa stránek ...