Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Alpenrose' - Rakousko (Tyrolsko), See. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 58 m2 v 1. patře. Moderní a útulné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo a sprcha. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. WC zvlášť. Velký balkon. Výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Alpenrose, See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6553_175_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 58 m2 v 1. patře. Moderní a útulné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo a sprcha. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. WC zvlášť. Velký balkon. Výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.12.2018 17:11
Mapa stránek ...