Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Mirabell' - Rakousko (Tyrolsko), See. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 80 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko, sprcha/WC a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar) s jídelní kout. Sprcha/WC. 3x balkon. Balkónový nábytek. Výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Mirabell, See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6553_170_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 80 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko, sprcha/WC a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar) s jídelní kout. Sprcha/WC. 3x balkon. Balkónový nábytek. Výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.9.2017 08:56
Mapa stránek ...