Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Collina' - Rakousko (Tyrolsko), See. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 47 m2. Moderní zařízení: ve spodním patře: (venkovní schodiště) 2x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. Sprcha/WC. Zahrada. Zahradní nábytek, gril. Výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Collina, See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6553_165_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 47 m2. Moderní zařízení: ve spodním patře: (venkovní schodiště) 2x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. Sprcha/WC. Zahrada. Zahradní nábytek, gril. Výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 07:05
Mapa stránek ...