Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Conny' - Rakousko (Tyrolsko), See. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový byt 110 m2, nadzemní suterén. Útulné zařízení se dřevem: vstup. 3x dvoulůžkový pokoj. Průchozí pokoj s 1x dvoulůžko a TV-satelit (plochá obrazovka). Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Tassimo)). Sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. Zahrada. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 2 domácí zvířata (psi) povolena.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Conny, See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6553_160_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový byt 110 m2, nadzemní suterén. Útulné zařízení se dřevem: vstup. 3x dvoulůžkový pokoj. Průchozí pokoj s 1x dvoulůžko a TV-satelit (plochá obrazovka). Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Tassimo)). Sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. Zahrada. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.11.2018 13:18
Mapa stránek ...