Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Vallis Bella' - Rakousko (Tyrolsko), See. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 60 m2, snížené přízemí. Pěkné a útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm v délce 190 cm), jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Malá, otevřená kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon. Panoramatický výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Vallis Bella, See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6553_145_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 60 m2, snížené přízemí. Pěkné a útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm v délce 190 cm), jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Malá, otevřená kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon. Panoramatický výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 07:03
Mapa stránek ...