Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Tschiderer' - Rakousko (Tyrolsko), See. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 80 m2, v přízemí. Útulné zařízení: vstup. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout, TV-satelit a rádio. Sprcha/WC. Zahradní sezení. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Varná konev. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Tschiderer, See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6553_110_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 80 m2, v přízemí. Útulné zařízení: vstup. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout, TV-satelit a rádio. Sprcha/WC. Zahradní sezení. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Varná konev.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.3.2019 08:07
Mapa stránek ...