Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Tschiderer' - Rakousko (Tyrolsko), See. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Vkusné zařízení: obývací pokoj s TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní kout a rádio. Koupelna/WC. 2x balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Tschiderer, See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6553_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Vkusné zařízení: obývací pokoj s TV-satelit. 2x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní kout a rádio. Koupelna/WC. 2x balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 16:30
Mapa stránek ...