Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Rüger' - Rakousko (Tyrolsko), Scharnitz. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 70 m2. Útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha. Obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko, 2x vysunovací lůžko, TV-satelit, rádio a CD. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba) s jídelní kout. WC zvlášť. Podlahové topení. Zahradní sezení. Nádherný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: soukromý vstup. 1 pes povolen. Jiná domácí zvířata nejsou povolena.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Rüger, Scharnitz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6108_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 70 m2. Útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha. Obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko, 2x vysunovací lůžko, TV-satelit, rádio a CD. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba) s jídelní kout. WC zvlášť. Podlahové topení. Zahradní sezení. Nádherný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: soukromý vstup. 1 pes povolen. Jiná domácí zvířata nejsou povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 23:40
Mapa stránek ...