Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Fliegerklause' - Rakousko (Tyrolsko), Sankt Johann in Tirol. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojová chata 157 m2 na 2 podlažích. Stylové zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní kout, TV-satelit a mezinárodní TV kanály. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl, rádio. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo. Sprcha/WC, WC zvlášť. Velký balkon. Odkládací místnost. Pěkný výhled na hory a na kra ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Fliegerklause, Sankt Johann in Tirol

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6380_500_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojová chata 157 m2 na 2 podlažích. Stylové zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní kout, TV-satelit a mezinárodní TV kanály. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl, rádio. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo. Sprcha/WC, WC zvlášť. Velký balkon. Odkládací místnost. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pro rezervaci je v ceně zahrnutý 120 litrů velký odpadkový pytel. Více pytlů je možno zakoupit u držitele klíčů, za poplatek ve výši € 7.50/pytel. Podrobná domovní pravidla budou všem hostům při příjezdu předána a jejich dodržení je povinou součástí rezervace.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.2.2018 00:10
Mapa stránek ...