Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Fliegerklause' - Rakousko (Tyrolsko), Sankt Johann in Tirol. Jedná se o ubytování pro 11 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 6 ložnic. 8-pokojový dům 180 m2 na 3 podlažích. Stylové zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní kout, TV-satelit a mezinárodní TV kanály. Obývací pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl, rádio. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo. 1x pokoj s 1x lůžko a umyvadlo. Sprcha/WC, WC zvlášť. ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Fliegerklause, Sankt Johann in Tirol

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6380_500_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 11 osob, k dispozici je 8 pokojů z toho je 6 ložnic
Popis ubytování (interiér)
8-pokojový dům 180 m2 na 3 podlažích. Stylové zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní kout, TV-satelit a mezinárodní TV kanály. Obývací pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl, rádio. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. V horním patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo. Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo. 1x pokoj s 1x lůžko a umyvadlo. Sprcha/WC, WC zvlášť. Velký balkon. Odkládací místnost. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pro rezervaci je v ceně zahrnutý 120 litrů velký odpadkový pytel. Víc pytlů je možno zakoupit u držitele klíčů za poplatek, ve výši € 7.50/pytel. Podrobná domovní pravidla budou všem hostům při příjezdu předána a jejich dodržení je povinnou součástí rezervace.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.7.2018 09:36
Mapa stránek ...