Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Handle' - Rakousko (Západní Tyrolsko), Ried im Oberinntal. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 52 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka, jídelní stůl, TV-satelit a DVD. 2x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Handle, Ried im Oberinntal

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6531_300_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 52 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka, jídelní stůl, TV-satelit a DVD. 2x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:11
Mapa stránek ...