Na mapě je vyznačena poloha ubytování v Rakousku, Ried im Oberinntal (Tyrolsko) ve 2 apartmánech. Apartmány jsou pro 5 až 6 osob. Ried 7 km od Fiss: Pěkný bytový dům 'Gartenland'. 300 m od centra Ried, klidná, slunná poloha, 200 m od jezera, 400 m od sjezdovek. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení, altán (houpačka, pískoviště). V domě: lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo. Potraviny 300 m, restaurace 200 m, koupaliště 600 m. Tenis 300 m, kabinková lanovka 400 m, zastávka ski-busu 200 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Fendels 400 m, Fiss-Serfaus-Ladis 7 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Ski bus do lyžařského střediska Fendels, Fiss-Serfaus-Ladis zdarma. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Zdarma vstup do velkého ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v apartmánech (Ried im Oberinntal) na mapě

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6531_300/
Sponzorované odkazy:
Ubytování ve 2 apartmánech. Apartmány jsou pro 5 až 6 osob.
Popis domu a okolí
Ried 7 km od Fiss: Pěkný bytový dům 'Gartenland'. 300 m od centra Ried, klidná, slunná poloha, 200 m od jezera, 400 m od sjezdovek. Společné: zahrada, louka k odpočinku. Zahradní sezení, altán (houpačka, pískoviště). V domě: lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo. Potraviny 300 m, restaurace 200 m, koupaliště 600 m. Tenis 300 m, kabinková lanovka 400 m, zastávka ski-busu 200 m. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Fendels 400 m, Fiss-Serfaus-Ladis 7 km. Pozor prosím: skibus zdarma. Ski bus do lyžařského střediska Fendels, Fiss-Serfaus-Ladis zdarma. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Zdarma vstup do velkého jezera ke koupání s hřištěm 200 m. Turistické cesty od domu. Jen 400 metrů od objektu je lyžařské středisko 'Fendels'. Přibližně 7 km daleko leží Skidorado Serfaus-Fiss-Ladis, které je rychle dosažitelné bezplatným skibusem. Přistýlka, dětská postýlka a vysoká židlička na vyžádání. SPECIÁLNÍ NABÍDKA: karta Sommer Card s kompletním týdenní plánem a animacemi, programy pro děti a prohlídkami s průvodcem na horských kolech v ceně (včetně horských kol).
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.9.2018 12:04
Mapa stránek ...