Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Haselwanter' - Rakousko (Tyrolsko), Pians. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový byt 115 m2 v 1. patře. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, umyvadlo. 1x pokoj s 1x pohovka, 1x dvoulůžko a umyvadlo. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko a umyvadlo. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Sprcha/WC, WC zvlášť. 2x balkon, velká terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wire ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Haselwanter, Pians

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6551_200_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový byt 115 m2 v 1. patře. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, umyvadlo. 1x pokoj s 1x pohovka, 1x dvoulůžko a umyvadlo. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou, 1x dvoulůžko a umyvadlo. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska) s jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. Sprcha/WC, WC zvlášť. 2x balkon, velká terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril. Pěkný výhled na hory a na město. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Další koupelna s toaletou v suterénu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 04:22
Mapa stránek ...