Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Krismer' - Rakousko (Tyrolsko), Pians. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 65 m2, v podkroví. Zkosený, vkusné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Velký obývací pokoj s TV-satelit a rádio. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha/WC. Odkládací místnost. Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Velmi nízká výška stropu v pokoji s fr ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Krismer, Pians

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6551_160_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 65 m2, v podkroví. Zkosený, vkusné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Velký obývací pokoj s TV-satelit a rádio. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha/WC. Odkládací místnost. Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Velmi nízká výška stropu v pokoji s francouzskou postelí.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 04:16
Mapa stránek ...