Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Quadratsch' - Rakousko (Tyrolsko), Pians. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 100 m2, v podkroví. Útulné zařízení: vstup. 3x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC a TV-satelit. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (4 plotýnky, kombinovaná mikrovlná trouba) s jídelní kout a sprcha/WC. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Quadratsch, Pians

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6551_145_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 100 m2, v podkroví. Útulné zařízení: vstup. 3x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC a TV-satelit. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (4 plotýnky, kombinovaná mikrovlná trouba) s jídelní kout a sprcha/WC. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 07:52
Mapa stránek ...