Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Prantauer' - Rakousko (Tyrolsko), Pians. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. 5-pokojový byt 125 m2 v 1. patře. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka). 3x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na balkon. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon 12 m2. Gril. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt je mírně zkosený.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Prantauer, Pians

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6551_140_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový byt 125 m2 v 1. patře. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit (plochá obrazovka). 3x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na balkon. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon 12 m2. Gril. Pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt je mírně zkosený.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:34
Mapa stránek ...