Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Kaufmann' - Rakousko (Tyrolsko), Pians. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 55 m2, nadzemní suterén. Útulné zařízení: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Vstup na zahradu. Obytná kuchyně (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar) s jídelní kout a TV-satelit. Zahradní sezení. Výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Dům je na svahu a kvůli tomu je vchod do apartmánu přes 2 schody dolů.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Kaufmann, Pians

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6551_120_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 55 m2, nadzemní suterén. Útulné zařízení: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Vstup na zahradu. Obytná kuchyně (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar) s jídelní kout a TV-satelit. Zahradní sezení. Výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Dům je na svahu a kvůli tomu je vchod do apartmánu přes 2 schody dolů.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 23:53
Mapa stránek ...