Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Enzian' - Rakousko (Tyrolsko), Pians. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 100 m2 na 2 podlažích. Vkusné a útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo a sprcha. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (točité schody) zkosený obývací pokoj s TV-satelit a rádio. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. Terasa 28 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Enzian, Pians

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6551_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 100 m2 na 2 podlažích. Vkusné a útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo a sprcha. Vstup na terasu. 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: (točité schody) zkosený obývací pokoj s TV-satelit a rádio. 1x zkosený dvoulůžkový pokoj. Terasa 28 m2. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:11
Mapa stránek ...