Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Fahrner' - Rakousko (Tyrolsko), Pians. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje(všechny pokoje slouží zároveň i jako ložnice). 3-pokojový byt 110 m2 na 3 podlažích. Vkusné zařízení: vstup. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x dvoulůžkový pokoj s TV a DVD. V horním patře: obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s krbová kamna a jídelní stůl. Sprcha/WC. Podlahové topení. V podkroví: otevřená galerie s 1x dvoulůžko. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Fahrner, Pians

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6551_105_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje
(všechny pokoje slouží zároveň i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 110 m2 na 3 podlažích. Vkusné zařízení: vstup. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x dvoulůžkový pokoj s TV a DVD. V horním patře: obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s krbová kamna a jídelní stůl. Sprcha/WC. Podlahové topení. V podkroví: otevřená galerie s 1x dvoulůžko. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.12.2018 17:10
Mapa stránek ...