Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Neugasteig' - Rakousko (Tyrolsko), Neustift im Stubaital. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 4-pokojový byt 170 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko a koupelna/sprcha. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na terasu. WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a 1 x 2 lůžka nad sebou (140 cm, v délce 200 cm), 1x dvoulůžko s sprcha. 2x sprc ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Neugasteig, Neustift im Stubaital

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6167_410_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 170 m2 na 2 podlažích. Komfortní zařízení: vstup. Velký obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko a koupelna/sprcha. Vstup na balkon. 1x dvoulůžkový pokoj s 1x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na terasu. WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a 1 x 2 lůžka nad sebou (140 cm, v délce 200 cm), 1x dvoulůžko s sprcha. 2x sprcha, WC zvlášť. Balkon 8 m2, velká terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka, odkládací místnost. Velmi pěkný výhled do dálky na hory a do údolí. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 23:38
Mapa stránek ...