Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Apart Elisabeth' - Rakousko (Tyrolsko), Mieming. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřený obývací pokoj s TV-satelit. Vstup na balkon. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: telefon, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování, garáž (extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Apart Elisabeth, Mieming

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6414_110_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. Otevřený obývací pokoj s TV-satelit. Vstup na balkon. Kuchyňský kout u vstupu (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. Balkon. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: telefon, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování, garáž (extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 26.9.2017 00:24
Mapa stránek ...