Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Rofan' - Rakousko (Tyrolsko), Maurach. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 55 m2. Částéčně renovovaný v roce 2016, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Velký balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na jezero. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Rofan, Maurach

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6212_400_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 55 m2. Částéčně renovovaný v roce 2016, pěkné a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Velký balkon. Balkónový nábytek. Pěkný výhled na jezero. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.12.2017 14:53
Mapa stránek ...