Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Monte Vista' - Rakousko (Tyrolsko), Mathon. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 91 m2. Útulné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Obývací pokoj/ložnice s 1x místo ke spaní a TV-satelit. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC, sprcha/WC. Balkon. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Monte Vista, Mathon

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6562_300_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 91 m2. Útulné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Obývací pokoj/ložnice s 1x místo ke spaní a TV-satelit. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC, sprcha/WC. Balkon. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2018 13:43
Mapa stránek ...