Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Karwendel' - Rakousko (Tyrolsko), Leutasch. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Karwendel', 2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Vstup na balkon. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Balkon. Balkónový nábytek. Nádherný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Karwendel, Leutasch

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6105_400_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Karwendel', 2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Vstup na balkon. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Balkon. Balkónový nábytek. Nádherný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.10.2017 20:31
Mapa stránek ...