Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Berneckblick' - Rakousko (Západní Tyrolsko), Kauns. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. 6-pokojový byt 135 m2 na 2 podlažích. Částéčně zkosený, útulné zařízení: vstup. 4x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Vstup na balkon. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC. 2x velký balkon. Balkónový nábytek. Nádherný panoramatický výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřá ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Berneckblick, Kauns

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6522_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový byt 135 m2 na 2 podlažích. Částéčně zkosený, útulné zařízení: vstup. 4x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Vstup na balkon. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna/WC. 2x velký balkon. Balkónový nábytek. Nádherný panoramatický výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 16:36
Mapa stránek ...