Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Luna' - Rakousko (Tyrolsko), Kappl. Jedná se o ubytování pro 14 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic. 7-pokojový byt 150 m2. Komfortní a vkusné zařízení: 1x pokoj s 2x dvoulůžko, sprcha/WC a TV-satelit. Malá obytná kuchyně). Ve spodním patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Vstup na balkon. Velká obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon. Podlahové topení. V horním patře: vstup. Balkon, zahradní sezení. Z ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Luna, Kappl

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6555_260_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 14 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
7-pokojový byt 150 m2. Komfortní a vkusné zařízení: 1x pokoj s 2x dvoulůžko, sprcha/WC a TV-satelit. Malá obytná kuchyně). Ve spodním patře: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Vstup na balkon. Velká obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon. Podlahové topení. V horním patře: vstup. Balkon, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.1.2019 10:54
Mapa stránek ...