Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Alpenhof' - Rakousko (Tyrolsko), Kappl. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 80 m2 v 2. patře. Zkosený, zařízení se dřevem: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo a sprcha. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. 1x pokoj s 1x lůžko a umyvadlo. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar) s jídelní stůl a TV-satelit. Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Některé dveřní rámy jsou nízké. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Alpenhof, Kappl

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6555_150_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 80 m2 v 2. patře. Zkosený, zařízení se dřevem: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo a sprcha. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. 1x pokoj s 1x lůžko a umyvadlo. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar) s jídelní stůl a TV-satelit. Koupelna, WC zvlášť. K dispozici: telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Některé dveřní rámy jsou nízké.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.3.2019 03:47
Mapa stránek ...