Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Höferau' - Rakousko (Tyrolsko), Kappl. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 50 m2, v přízemí. Pěkné a útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a TV-satelit (plochá obrazovka). Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Malá terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor pro ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Höferau, Kappl

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6555_140_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2, v přízemí. Pěkné a útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s 1x lůžko, 1x dvoulůžko a TV-satelit (plochá obrazovka). Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/sprcha, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Malá terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 07:49
Mapa stránek ...