Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Zangerle' - Rakousko (Tyrolsko), Kappl. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 95 m2 v 1. patře. Renovovaný v roce 2015: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x sklápěcí dvoulůžko, jídelní kout a TV-satelit. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s malý jídelní stůl. Sprcha/WC, WC zvlášť. 2x balkon. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Zangerle, Kappl

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6555_120_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 95 m2 v 1. patře. Renovovaný v roce 2015: vstup. Obývací pokoj/ložnice s 1x sklápěcí dvoulůžko, jídelní kout a TV-satelit. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s malý jídelní stůl. Sprcha/WC, WC zvlášť. 2x balkon. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.9.2017 14:58
Mapa stránek ...