Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Zangerle' - Rakousko (Tyrolsko), Kappl. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 48 m2. Obývací pokoj/ložnice s 2x sklápěcí skríňové lůžko, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout u vstupu (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). WC zvlášť, koupelna nebo sprcha. Balkon. K dispozici: telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Zangerle, Kappl

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6555_100_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 48 m2. Obývací pokoj/ložnice s 2x sklápěcí skríňové lůžko, jídelní kout a TV-satelit. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout u vstupu (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). WC zvlášť, koupelna nebo sprcha. Balkon. K dispozici: telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:41
Mapa stránek ...