Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Valisera' - Rakousko (Tyrolsko), Ischgl. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s 2x lůžko, 1x místo ke spaní a sprcha/WC. 1x pokoj s 1x pohovka, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s TV-satelit. Balkon. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Valisera, Ischgl

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6561_170_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 2. patře. Útulné zařízení: vstup. 1x pokoj s 2x lůžko, 1x místo ke spaní a sprcha/WC. 1x pokoj s 1x pohovka, 1x dvoulůžko a sprcha/WC. Obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s TV-satelit. Balkon. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.1.2018 06:05
Mapa stránek ...