Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Solaris' - Rakousko (Tyrolsko), Ischgl. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 52 m2. Světlé, komfortní zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a kabelová TV. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Solaris, Ischgl

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6561_160_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 52 m2. Světlé, komfortní zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a kabelová TV. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2018 13:34
Mapa stránek ...