Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Solaris' - Rakousko (Tyrolsko), Ischgl. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 59 m2. Světlé, komfortní zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko (v délce 180 cm). Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a kabelová TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Balkon nebo zahradní sezení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Solaris, Ischgl

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6561_160_10/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 59 m2. Světlé, komfortní zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko (v délce 180 cm). Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a kabelová TV. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Balkon nebo zahradní sezení. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2018 12:34
Mapa stránek ...