Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Augl's Hof' - Rakousko (Tyrolsko), Ischgl. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Stylové a útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). Obývací pokoj/ložnice s 1x vysunovací lůžko (2 os.), jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Philips Senseo)). Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Balkónový nábytek. Nádherný výhled na hory. K dispozici: sejf, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Augl's Hof, Ischgl

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6561_150_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Stylové a útulné zařízení: vstup. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). Obývací pokoj/ložnice s 1x vysunovací lůžko (2 os.), jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka), rádio. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Philips Senseo)). Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Balkónový nábytek. Nádherný výhled na hory. K dispozici: sejf, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.11.2018 13:14
Mapa stránek ...