Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Augl's Hof' - Rakousko (Tyrolsko), Ischgl. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje(oba pokoje slouží i jako ložnice). 2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Stylové a útulné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit (plochá obrazovka). Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Philips Senseo)) s jídelní stůl a rádio. Sprcha/WC. Balkon. Balkónový nábytek. Nádherný výhled na hory. K dispozici: sejf, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domá ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Augl's Hof, Ischgl

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6561_150_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje
(oba pokoje slouží i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Stylové a útulné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit (plochá obrazovka). Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Philips Senseo)) s jídelní stůl a rádio. Sprcha/WC. Balkon. Balkónový nábytek. Nádherný výhled na hory. K dispozici: sejf, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.1.2019 17:02
Mapa stránek ...