Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Chasa per la Punt' - Rakousko (Tyrolsko), Galtür. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 52 m2. Útulné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout a kabelová TV. Vstup na balkon. Balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Vhodné pro alergiky. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Chasa per la Punt, Galtür

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6563_100_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 52 m2. Útulné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout a kabelová TV. Vstup na balkon. Balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Vhodné pro alergiky.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2018 15:48
Mapa stránek ...