Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Chasa per la Punt' - Rakousko (Tyrolsko), Galtür. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje(všechny pokoje slouží zároveň i jako ložnice). 3-pokojový byt 61 m2. Útulné zařízení se dřevem: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout a kabelová TV. Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Vhodné pro alergiky. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Chasa per la Punt, Galtür

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6563_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje
(všechny pokoje slouží zároveň i jako ložnice)
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 61 m2. Útulné zařízení se dřevem: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha/WC. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout a kabelová TV. Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Vhodné pro alergiky.
Rezervace
Lyžařská střediska v okolí: (vzdálenosti jsou měřeny vzdušnou čarou, ne po silnici!)
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.4.2018 20:18
Mapa stránek ...