Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Schiestl' - Rakousko (Tyrolsko), Fulpmes. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 95 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj s 2x pohovka a TV-satelit. 3x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout a TV-satelit. Koupelna/sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. Terasa, jižní orientace. Gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt je suterénu (volný výhled - poloha ve svahu). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Schiestl, Fulpmes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6166_20_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 95 m2. Komfortní zařízení: obývací pokoj s 2x pohovka a TV-satelit. 3x dvoulůžkový pokoj. Obytná kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout a TV-satelit. Koupelna/sprcha, sprcha/WC, WC zvlášť. Terasa, jižní orientace. Gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt je suterénu (volný výhled - poloha ve svahu).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.9.2018 14:48
Mapa stránek ...