Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Ladis' - Rakousko (Tyrolsko), Fiss. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 35 m2, snížené přízemí. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, jídelní stůl a kabelová TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa, jižní orientace. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Ladis, Fiss

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6533_600_8/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 35 m2, snížené přízemí. Komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžko, jídelní stůl a kabelová TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa, jižní orientace. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.1.2019 23:24
Mapa stránek ...