Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Ladis' - Rakousko (Tyrolsko), Fiss. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 70 m2, v přízemí. Komfortní a vkusné zařízení: 2x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV a kachlová kamna. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Vstup na balkon. 2x sprcha/WC. Terasa 14 m2. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Ladis, Fiss

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6533_600_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 70 m2, v přízemí. Komfortní a vkusné zařízení: 2x dvoulůžkový pokoj. Vstup na balkon. Obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby, kabelová TV a kachlová kamna. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Vstup na balkon. 2x sprcha/WC. Terasa 14 m2. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.1.2019 16:54
Mapa stránek ...