Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Ladis' - Rakousko (Tyrolsko), Fiss. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 44 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na terasu. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a kabelová TV. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). 2x sprcha/WC. Terasa 17 m2. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Ladis, Fiss

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6533_600_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 44 m2 v 1. patře. Komfortní a vkusné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj. Vstup na terasu. Obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní kout a kabelová TV. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). 2x sprcha/WC. Terasa 17 m2. Zahradní nábytek. Nádherný panoramatický výhled na krajinu. K dispozici: sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.12.2018 08:38
Mapa stránek ...