Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Austria' - Rakousko (Tyrolsko), Fiss. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 53 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV a rádio. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Balkon 6 m2, severní orientace a východní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled. K dispozici: telefon, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. M ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Austria, Fiss

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6533_100_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 53 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl, kabelová TV a rádio. 1x dvoulůžkový pokoj s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC, WC zvlášť, dvojumyvadlo. Balkon 6 m2, severní orientace a východní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled. K dispozici: telefon, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.2.2018 14:37
Mapa stránek ...