Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Austria' - Rakousko (Tyrolsko), Fiss. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 50 m2 v 3. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Zkosený obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV (plochá obrazovka). 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený malý dětský pokoj s 2x lůžko a umyvadlo. Kuchyňský kout (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Austria, Fiss

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6533_100_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 50 m2 v 3. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Zkosený obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV (plochá obrazovka). 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem. 1x zkosený malý dětský pokoj s 2x lůžko a umyvadlo. Kuchyňský kout (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Šikmá místnost s jednolůžky je venku, hned vedle bytu a je vhodná pouze pro děti.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 10:03
Mapa stránek ...