Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Austria' - Rakousko (Tyrolsko), Fiss. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 36 m2 v 2. patře. 1x otevřený pokoj s 1x dvoulůžko, 1x vysunovací lůžko a kabelová TV. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. Balkon, severní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Austria, Fiss

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6533_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 36 m2 v 2. patře. 1x otevřený pokoj s 1x dvoulůžko, 1x vysunovací lůžko a kabelová TV. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC, dvojumyvadlo. Balkon, severní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: telefon, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 00:20
Mapa stránek ...