Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Austria' - Rakousko (Tyrolsko), Fiss. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 46 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. K dispozici: telefon, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Austria, Fiss

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6533_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 46 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a kabelová TV (plochá obrazovka). 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. K dispozici: telefon, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.1.2018 14:40
Mapa stránek ...