Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Almrausch' - Rakousko (Západní Tyrolsko), Fendels. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. 1x pokoj s 2x lůžko. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a plochá obrazovka. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť. Pěkný výhled do údolí a na sjezdovku. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Almrausch, Fendels

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6528_120_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Útulné zařízení: 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. 1x pokoj s 2x lůžko. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a plochá obrazovka. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť. Pěkný výhled do údolí a na sjezdovku. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.1.2019 17:01
Mapa stránek ...