Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Mühlbach' - Rakousko (Západní Tyrolsko), Feichten im Kaunertal. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 80 m2 v 1. patře. Prostorné, útulné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (140 cm), kabelová TV (plochá obrazovka). Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout a rádio. Vstup na balkon. Koupelna/WC. Velký balkon, jižní orientace a západní orientace. Balkónový nábytek. Nádherný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: ne ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Mühlbach, Feichten im Kaunertal

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6524_150_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 80 m2 v 1. patře. Prostorné, útulné zařízení: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (140 cm), kabelová TV (plochá obrazovka). Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní kout a rádio. Vstup na balkon. Koupelna/WC. Velký balkon, jižní orientace a západní orientace. Balkónový nábytek. Nádherný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 05:51
Mapa stránek ...